| Χρώμα | Μπλε/μαύρος/πορτοκαλής/γκρίζος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Θέση | Guangzhou, Κίνα |
| Παράδοση | 5-7 ημέρες |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Υλικό | χάλυβα |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
|---|---|
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Υλικό | χάλυβα |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |