| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Άνοιξη | 2250mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Άνοιξη | 3000 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| Ανώτατο άνοιγμα σαγονιών | 170 |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Φάρμα, Κατασκευές, Καταστήματα Οικοδομικών Υλικών, Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευές |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Εφαρμογή | Συνδεδεμένος εκσκαφέας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Εξουσιοδότηση | 3 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Φάρμα, Κατασκευές, Καταστήματα Οικοδομικών Υλικών, Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευές |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Εφαρμογή | Συνδεδεμένος εκσκαφέας |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| εφαρμογή | Εκσκαφέας συνημμένος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, λιανική πώληση, ενέργεια & |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-12 |
| Θύρα | Guangzhou/Huangpu/Lianhuashan |