| Εφαρμογή | Βάρος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Πρότυπο | 5Tones-30Tones εκσκαφέας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Λέξη κλειδί | PC200 κάδος |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 15ton |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, ενέργεια & μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| εφαρμογή | Εκσκαφέας συνημμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 5 τόνων |
| Άνοιξη | 1200 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 40 τόνων |
| Άνοιξη | 2470 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, ενέργεια & μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 5-60 |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, αγροκτήματα, κατασκευή works  , Ενέ |
| εφαρμογή | grabing εργασίες φόρτωσης, και κίνησης |