| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τέμνον πλάτος | 800-1200mm |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Χρόνος παράδοσης | 7-20DAYS |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou |
| Μάρκα | HUITONG |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Warranty | 3 Months |
|---|---|
| Capacity | 0.25-4.3cbm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavation |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Τέμνον ύψος | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Τέμνον ύψος | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τέμνον πλάτος | 800-1200mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |