| Ονομασία του προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 3 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 9 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα | Σύνδεση σκαριφιστήρων |
| Τύπος | Υδραυλικός σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Όρος | 100%new |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός, μηχανικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345B/Q460/Q460+Q345B, χάλυβας |
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων, πρότυπα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τέμνον πλάτος | 800-1200mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
|---|---|
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Τέμνον πλάτος | 800-1200mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
|---|---|
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Cutting Height | 10mm-180mm |
|---|---|
| Warranty | 3 Months |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |