| Όνομα προϊόντων | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| COem | Διαθέσιμος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Κώδικας HS | 84314100 |
| COem | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Όνομα μερών | Υδραυλικό pulverizer εκσκαφέων |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας PCerpilr |
| Εφαρμογή | Για την κατεδάφιση των συγκεκριμένων δομών |
| Άνοιγμα γνάθου | 0-890mm |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υλικό | Q355 |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλό qulity |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Υλικό | Q345B |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλό qulity |
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Πρότυπο | LG933L/LG936L/LG938L/LG946L/lg956l/l956f/lg958l/LG968/L968F |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Συσσώρευση της ταχύτητας | 200-255L / λεπτό |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Πρότυπο | LG933L/LG936L/LG938L/LG946L/lg956l/l956f/lg958l/LG968/L968F |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Συσσώρευση της ταχύτητας | 200-255L / λεπτό |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Πρότυπο | LG933L/LG936L/LG938L/LG946L/lg956l/l956f/lg958l/LG968/L968F |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Συσσώρευση της ταχύτητας | 200-255L / λεπτό |