| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO 9001 |
| Χρώμα | Custumized |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλή κατεδάφιση βραχιόνων προσιτότητας |
| Επωνυμία εκσκαφητή | Οποιοδήποτε εμπορικό σήμα |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | SB81 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Σιωπή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | SB40 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή |
| Υλικό | Q460NM360/400 HARDOX450/500 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένες συσκευασίες χαρτοκιβωτίων |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική/χειρωνακτική στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος σκελετών εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |