| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | Dipper βραχιόνων εκσκαφέων βραχίονας |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας μπουμ |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2009/72/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2009, για την |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 20M τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | 27μ τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα Προϊόντος | 18M τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | 24μ Εκσκαφέας Τηλεσκοπικός Βραχίονας |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων 25M |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |