| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος αρπαγών εκσκαφέων |
|---|---|
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας της KOMATSU |
| Εφαρμογή | Ξύλο αρπαγών |
| Moq | 1 ΣΥΝΟΛΟ |
| Πρότυπο | PC200 PC300 PC350 PC400 |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
|---|---|
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Υλικό | Q355 |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| εφαρμογή | Είδος έξω ο βράχος και τα συντρίμμια από το χώμα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 20-50 |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, Οικοδομική Βιομηχανία |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιαν |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 20-50 |
| εφαρμογή | σύνδεση εκσκαφέων |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |