| Δυναμικότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
|---|---|
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 10-30Ton |
| Εφαρμογή | αγροκτήματα, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Υλικό | Q345B/16MN |
| Υλικό | 16MN/Q355 |
|---|---|
| Εφαρμογή | για όλο τον εκσκαφέα |
| Τόνος μηχανών | 10-25t |
| Σκληρότητα | HRC 46-52 |
| Χρονική ανοχή | 7-10days |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |