| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 3t-50T |
|---|---|
| Μηχανή εφαρμογής | Digger εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Λιμένας | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Υδραυλική στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Όνομα προϊόντων | στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |