| Χρώμα | εξαρτηθείτε από τη ζήτησή σας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 5 τόνων |
| Άνοιξη | 1200 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Άνοιξη | 2250mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Άνοιξη | 3000 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε από τη ζήτησή σας, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B, Q345B+NM400, NM400 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας, μεταλλεία, συνδέει όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων, διαιρώντας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 25 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 16M; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 35 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 20M· Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιαν |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 20-50 |
| εφαρμογή | σύνδεση εκσκαφέων |
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
|---|---|
| Κατάλληλος | 1t-50t εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υδραυλικό σύστημα |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |