| Ονομασία προϊόντος | Τυπικός κουβάς εκσκαφέα |
|---|---|
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 16 τόνων |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Δυναμικότητα | 00,5-0,65m3 |
| Ονομασία προϊόντος | Τυπικός κουβάς εκσκαφέα |
|---|---|
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 22 τόνων |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Δυναμικότητα | 10,0 m3 |
| Ονομασία προϊόντος | Τυπικός κουβάς εκσκαφέα |
|---|---|
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 22 τόνων |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Δυναμικότητα | 1.2m3 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 10-30Ton |
| Ικανότητα | 0.01-15cbm |
| Όρος | Όρος, 100% νέο |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 10-30Ton |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας της Hyundai γατών Hitachi |
| Υλικό | Q345B/16MN |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Καρφίτσες | Μετρίαση και Hardenibg |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |