| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Θέση τοπικής υπηρεσίας | Ηνωμένες Πολιτείες, Ισπανία, Ιαπωνία, Αυστραλία, Χιλή, Σρι Λάνκα |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Θέση τοπικής υπηρεσίας | Ηνωμένες Πολιτείες, Ισπανία, Ιαπωνία, Αυστραλία, Χιλή, Σρι Λάνκα |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Βάρος | 1700 |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Η σύνδεση εκσκαφέων επιτίθεται |
| Συσκευασία | Ξύλινο κιβώτιο |
| Λέξη κλειδί | Συνδετήρας αντίχειρων εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Ονομασία προϊόντος | Τυπικός κουβάς εκσκαφέα |
|---|---|
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 12 τόνων |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Δυναμικότητα | 00,3-0,65m3 |