| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας περίπτωσης |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκελετοφόρος κουβάς |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Οργανωτής κατασκευής | Υποστήριξη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | π.χ. |
| Μοντέλο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κουβά | γέρνοντας κάδος |
| Όνομα | Κουβάς κλίσης εξορυκτήρα |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Πλάτος | 1800mm |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Χρώμα | Μπλε/μαύρος/πορτοκαλής/γκρίζος |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκελετοφόρος κουβάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | κουβά εκσκαφέα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Μετά την εγγύηση | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη Vedio υποστήριξης |
| Τύπος | προσαρμοσμένο προϊόν |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρήση | Αγροτική εργασία |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Σκοπός | Μέρη εκσκαφέων |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Q345/460+NM400 |
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |