| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| Πλάτος | 9002400mm |
| Τύπος | Καθαρίζοντας κάδος κλίσης |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας περίπτωσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκελετοφόρος κουβάς |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Χρώμα | Μπλε/μαύρος/πορτοκαλής/γκρίζος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Πλάτος | 1800mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκελετοφόρος κουβάς |
|---|---|
| Εφαρμογή | κουβά εκσκαφέα |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Μετά την εγγύηση | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη Vedio υποστήριξης |
| Τύπος | προσαρμοσμένο προϊόν |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρήση | Αγροτική εργασία |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Σκοπός | Μέρη εκσκαφέων |