| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Βάρος | 220-650KG |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Υλικό | Q355B |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Βάρος | 220-650KG |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υλικό | Q355B |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Πλάτος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Βάρος | 220-650KG |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX450 Διαθέσιμο |
| Κατάλληλο για | Εκσκαφέας 22 τόνων |
| Διάμετρος λειτουργίας | 2M: Προσαρμόστε |