| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Βάρος | 220-650KG |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q355B |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Βάρος | 220-650KG |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Βάρος | 220-650KG |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q355B |