| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Υλικό | NM400 |
|---|---|
| Κατάλληλος | EC240B εκσκαφέας |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| COem | Διαθέσιμος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Κώδικας HS | 84314100 |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκαριφιστήρας κολοβωμάτων εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινο |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |