| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355 |
| Χρήση | Εφαρμοσμένη μηχανική |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
|---|---|
| Κατάλληλος | 1-120t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρώμα | Cunstomized |
| Ονομασία του προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Στερεωμένη εκσκαφέας αρπαγή φλούδας σχοινιών πορτοκαλιά |
|---|---|
| Τύπος | Μη-περιστραφείτε, σύνδεση εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Όρος | Ολοκαίνουργιος |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
| Product name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 5 τόνων |
| Άνοιξη | 1200 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 15ton |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Άνοιξη | 2250mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |