| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Κατάλληλος | EC210B εκσκαφέας |
|---|---|
| Μήκος | 16 μέτρο |
| Υλικό | Q355B / HD785 |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Τύπος | Μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων, αν |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, αγροκτήματα, λιανική πώληση, κατασκευή |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και που εκπαιδεύει, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύν |
|---|---|
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Υλικό | Q355B/HG785 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χρώμα | αίτημα πελάτη |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μηνών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| OEM | Αποδεκτός |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |