| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες, βαρύς, μέρη ανελκυστήρων, υπαίθριος βαρέων καθηκόντων, A6/TSR |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Ταχύτητα | 0.5m/s, 0.5m/s ή 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s στον ανελκυστήρα ρίζας |
| Όνομα προϊόντων | Κυλιόμενη σκάλα, βήμα κυλιόμενων σκαλών αργιλίου μερών κυλιόμενων σκαλών, υπαίθρια βαρέων καθηκόντων |
| Όνομα στοιχείων | Αλυσίδα βημάτων κυλιόμενων σκαλών, έξω από την κυλιόμενη σκάλα, βαρέων καθηκόντων σταθμός μετρό υπογ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος βράχου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| COem | Διαθέσιμος |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Τύπος | συνδέσεις εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Υλικό | hardox 400 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |