| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | Υδραυλικός κύλινδρος πετρελαίου |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Dipper βραχιόνων εκσκαφέων βραχίονας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | HUITONG |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 20-40 τόνος |
| μήκος | 811M |