| Όνομα Προϊόντος | Εκσκαφέας χωρίς σύνδεση |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Κατάλληλο για | Εκσκαφέας 35-50 τόνων |
| OEM | Available |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα, οικοδομές |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Τύπος | Βαριά μέρη εξοπλισμού |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πιστοποιητικά | ISO 9001 |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υπόθεση | Καινούργιο. |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας Rock Boom&Arm |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |