| Ύψος κοπής | 10mm-180mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | εκσκαφή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υλικό | Q345B+Q460D |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Υπηρεσία | 24 ώρες σε απευθείας σύνδεση |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Τύπος | 2.5~30 τόνοι |
|---|---|
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα |
| Πίεση εργασίας | 120-180kg/cm2 |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανήματα υπηρεσιών υπερπόντια |
| Κατάλληλος | 5-120t |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| ΚΑΕ | Παρέχονται υπηρεσίες OEM |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| ΚΑΕ | Παρέχονται υπηρεσίες OEM |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες, βαρύς, μέρη ανελκυστήρων, υπαίθριος βαρέων καθηκόντων, A6/TSR |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Ταχύτητα | 0.5m/s, 0.5m/s ή 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s στον ανελκυστήρα ρίζας |
| Όνομα προϊόντων | Κυλιόμενη σκάλα, βήμα κυλιόμενων σκαλών αργιλίου μερών κυλιόμενων σκαλών, υπαίθρια βαρέων καθηκόντων |
| Όνομα στοιχείων | Αλυσίδα βημάτων κυλιόμενων σκαλών, έξω από την κυλιόμενη σκάλα, βαρέων καθηκόντων σταθμός μετρό υπογ |
| Όνομα προϊόντος | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας 25-38Ton |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Αντίβαρο | 2ος |
| Όνομα προϊόντος | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας 40-55 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Αντίβαρο | 2-5ton |