| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα, οικοδομές |
| COem | Διαθέσιμος |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | υδραυλικός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | υδραυλικός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Υλικό | Q355B/HG785/Q690D |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-60T |
| εφαρμογή | Κατεδάφιση οικοδόμησης, εκβάθυνση ποταμών, υψηλό ίδρυμα τρόπων, φράγμα και κατασκευαστικό πρόγραμμα |
| Τύπος | βαρέων καθηκόντων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Τύπος | Βαριά μέρη εξοπλισμού |
| Ποιότητα | 100% δοκιμασμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Τύπος | Βαριά μέρη εξοπλισμού |
| Ποιότητα | 100% δοκιμασμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |