| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευαστικές εργασίες |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 20000mm |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Όρος | νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Υλικό | HD785 / Q355B |