| Υλικό | χάλυβας κραμάτων |
|---|---|
| Χρώμα | Με βάση τη μηχανή σας |
| εφαρμογή | τάφρος που καθαρίζει και βαθμολόγηση κλίσης. |
| Παράδοση | θάλασσα |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Χρώμα | Μπλε/μαύρος/πορτοκαλής/γκρίζος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας περίπτωσης |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Πλάτος | 1800mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Q345/460+NM400 |
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | GP κάδος εκσκαφέων |
| Κατάλληλος | 12-120t εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345B/Q460/Q460+Q345B, χάλυβας |
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων, πρότυπα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρήση | Οδικό σκούπισμα |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Κατάλληλος | 1.5-3Ton εκσκαφέας |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος κλίσης εκσκαφέων |
| Τύπος | Κάδος εκσκαφέων |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Σε απευθείας σύνδεση τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |