| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | υδραυλικός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ονομασία του προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 25 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 16M; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 18M; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 35 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 20M· Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλή κατεδάφιση βραχιόνων προσιτότητας |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Χρώμα | Custumized |
| CertifiPCion | ISO 9001 |
| COem | αποδεκτός |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU/kobelco/hitachi/PC/hyundai/Volvo |
| Υλικό | Q355B |
| Μήκος | 124m |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλή κατεδάφιση βραχιόνων προσιτότητας |
|---|---|
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Εμπορικό σήμα εκσκαφέων | Οποιοδήποτε εμπορικό σήμα |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| CertifiPCion | ISO 9001 |