| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| MOQ | 1 σύνολο |
|---|---|
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 3-6 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| ΚΑΕ | Παρέχονται υπηρεσίες OEM |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345B/Q460/Q460+Q345B, χάλυβας |
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων, πρότυπα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Σκάβοντας εκσκαφέας |
| Πρότυπο | εκσκαφέας της KOMATSU/doosan/Hitachi/PC κ.λπ. |
| Ικανότητα | 0.21.8m ³ |
| Υλικό | Q355B |
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |