| Χρήση | Οδικό σκούπισμα |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Κατάλληλος | 1.5-3Ton εκσκαφέας |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU/kobelco/hitachi/PC/hyundai/Volvo |
| Υλικό | Q355B |
| Μήκος | 124m |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | βραχίονας εκσκαφέων |
|---|---|
| Πρότυπο μηχανών | κάμπια/Hyundai/VOLVO |
| Υλικό | Q355 |
| Μήκος | 224m |
| Χρώμα | Κίτρινο ή αίτημα του πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Το εγχειρίδιο επιτίθεται |
|---|---|
| τύπος | Εκσκαφέας μηχανικός |
| Υλικά | Q355b |
| Εφαρμογή | Βράχοι Grabing, ξύλο, συγκομιδές |
| Υπηρεσία cOem | διαθέσιμος |
| Όνομα προϊόντων | Το εγχειρίδιο επιτίθεται |
|---|---|
| Τύπος | Εκσκαφέας μηχανικός |
| Υλικά | Q355B |
| Εφαρμογή | Βράχοι Grabing, ξύλο, συγκομιδές |
| Υπηρεσία cOem | Διαθέσιμος |
| Όνομα προϊόντων | Το εγχειρίδιο επιτίθεται |
|---|---|
| Τύπος | Εκσκαφέας μηχανικός |
| Υλικά | Q355B |
| Εφαρμογή | Βράχοι Grabing, ξύλο, συγκομιδές |
| Υπηρεσία cOem | Διαθέσιμος |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο |
|---|---|
| Βάρος | 220-1150kg |
| Εφαρμογή | Ανασκαφή, φόρτωση, σκάψιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| συσκευασία | Πρόβειο κρέας |
| Υλικό | Q355+Wear-αντιστεμένος υλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Σας που απαιτείται σαν |
| Βάρη | 1-15Ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο σας Package/As που απαιτείται |