| Τύπος | Γρήγορος συζευκτήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γρήγορες συνδέσεις εκσκαφέων μετατροπής |
| Υλικό | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διπλό σύστημα ασφάλειας |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Γρήγορος συζευκτήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γρήγορες συνδέσεις εκσκαφέων μετατροπής |
| Υλικό | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διπλό σύστημα ασφάλειας |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | συνδέσεις εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Ονομασία του προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 25 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 16M; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 9 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Γρήγορος συζευκτήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γρήγορες συνδέσεις εκσκαφέων μετατροπής |
| Υλικό | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διπλό σύστημα ασφάλειας |