| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός |
| Όρος | 100%new |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό | Q355B/QA60D |
|---|---|
| εφαρμογή | Ευκολότερη μετατροπή μεταξύ των διαφορετικών συνδέσεων |
| Συσκευασία | Τα πρότυπα το κιβώτιο |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Γρήγορο κόλπο. |
| Τύπος ισχύος | Υδραυλικά ή χειροκίνητα |
| Τύπος | Γρήγορο κόλπο. |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Υδραυλικά ή χειροκίνητα |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 1-60 τόνων |
| Υλικό | Q355B |
| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
|---|---|
| Condition | New |
| Power type | Hydraulic Or Mannul |
| Τύπος | Γρήγορο κόλπο. |
| Application | Excavator Attachments |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 1020x400x400mm/εξατομικεύσιμος |
| Χρώμα | κίτρινος |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Όνομα προϊόντων | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 1-60 τόνων |
|---|---|
| Condition | New |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| MOQ | 1 Pcs |
| Material | Q355B |
| COem | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100% νέος |
| Πλάτος | 1200mm~2400mm (4ft8ft) |
| Κώδικας HS | 84314100 |