| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Εξωτερικές βαριές συσκευές |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Χρώμα χειροπέδου | Απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες μεταφορές, μετρό, αεροδρόμιο, εμπορικό κέντρο. |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τύπος | Γρήγορο κόλπο. |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Τύπος ισχύος | Υδραυλικά ή χειροκίνητα |
| Application | Excavator Attachments |
| Ονομασία του προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Γρήγορο κόλπο. |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος ισχύος | Υδραυλικά ή χειροκίνητα |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
|---|---|
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Υπόθεση | 100%new |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | on-line |
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |