| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευαστικές εργασίες |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | μακροχρόνιοι βραχίονας και βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Συσκευασία | τυπική συσκευασία |
| Χρώμα | Custumized |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Υπηρεσία online |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Συσκευασία | τυπική συσκευασία |
| Χρώμα | Custumized |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Υπηρεσία online |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Μπροστινά μέρη εκσκαφέων |
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Υλικό | Q355B |
| COem | Υπηρεσίες cOem παρεχόμενες |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |