| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| εφαρμογή | σπάζοντας σχιστόλιθος, ξεπερασμένος βράχος, παγωμένο έδαφος. κ.λπ. |
| Υλικό | Q355B/HG785/Q690D |
| Maximum Length | 18 |
|---|---|
| Maximum Load Capacity | 10 Tons |
| Excavator Model | Kobelco SK480 |
| Max Cut Depth | 16700 Mm |
| Quality | High Guarantee |
| Ονομασία του προϊόντος | 27μ τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Τύπος | Υδραυλικός κύλινδρος πετρελαίου |
| Υλικό | Q345B+Q460D |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 20000mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα, οικοδομές |
| COem | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | 40-100 τόνοι εκσκαφέων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
| Όρος | 100% νέος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
| MOQ | 1 κομμάτια |