| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη, καθάρισμα εδάφους και προετοιμασία περιοχών, εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων |
| Όρος | 100%new |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Μέγεθος | Μέγεθος Standar ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Εξωτερικές βαριές συσκευές |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Χρώμα χειροπέδου | Απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες μεταφορές, μετρό, αεροδρόμιο, εμπορικό κέντρο. |
| Υλικό | μέταλλο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345B/Q460/Q460+Q345B, χάλυβας |
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων, πρότυπα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
|---|---|
| Χρήση | Εκσκαφές |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 200-4000kg |
| Κατάσταση | Νέος, νέος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |