| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Ζήτηση του πελάτη, μπλε/μαύρο/πορτοκαλί/γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας / Φορτωτής |
| Υλικό | Επικαιροποιημένο υλικό που χρησιμοποιείται για την κατασκευή υλικών που χρησιμοποιούνται για την κατ |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας HD κουβά βαρύ φορτίο κουβά εργοστασιακή τιμή κατασκευαστικά μηχανήματα εξαρτήματα ενισχυμέ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Ετικέτα | HT |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομασία προϊόντος | 2024 Χονδρικό εξορυκτικό SD Bucket 20 25 30 τόνων εξορυκτικό Heavy Duty Rock Bucket για πώληση |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Ετικέτα | HT |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομασία του προϊόντος | HUITONG Κινέζικο εργοστάσιο άμεση πώληση SD Digger Bucket Heavy Duty Rock Bucket για εξορυκτικό εξορ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Ετικέτα | HT |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Τύπος | καθαρίστε |
| Λέξεις κλειδί | Κάδος βράχου της KOMATSU |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |