| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Χρώμα | Με βάση τη μηχανή σας |
| OEM | Αποδεκτός |
| συσκευασία | Πρότυπο |
| παράδοση | Sea/As απαιτήσατε |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 40 τόνων |
| Άνοιξη | 2470 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Άνοιξη | 2250mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Άνοιξη | 3000 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά εκσκαφέα |
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |