| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |