| Όνομα προϊόντων | Σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
|---|---|
| Μέγεθος | Cutomized |
| συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χρώμα | Customerized |
| COem | Αποδεκτός |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευαστικές εργασίες |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε από τη ζήτησή σας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος | υδραυλικός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Product name | HUITONG Hot Selling Lawn Mower Digger Flail Mower Excavator Attachment Brush Cutter for 2-20 Ton Excavator |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Όνομα προϊόντων | Σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Μέγεθος | Cutomized |
| COem | Αποδεκτός |
| ποιότητα | υψηλή ποιότητα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τύπος | Γρήγορος συζευκτήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γρήγορες συνδέσεις εκσκαφέων μετατροπής |
| Υλικό | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διπλό σύστημα ασφάλειας |