| Τύπος | Κιβώτιο/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Στοιχείο | Υδραυλικό σφυρί |
| COem | Διαθέσιμος |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί |
|---|---|
| Όρος | 100% νέος |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Υλικό | Q355B/Q690 |
| Μέγιστο βάθος σκαψίματος | 165 χιλιοστά |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | σμίλη 140mm |
| Ικανότητα κάδων | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος | Σιωπή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | HITACHI |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | HMB1400 |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |