| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Βάρος | 380-2250kg |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Συσκευασία | Συσκευασία Standrad |
| Όρος | 100% ολοκαίνουργιος |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |