| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | 6ton εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 75 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 10 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 mm· Προσαρμοσμένο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης βράχου |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικός διακόπτης εκσκαφέων |
| Λειτουργούν βάρος | 800kg, 21500kg |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 2 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 45 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 35 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 165 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 195 mm; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 8 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 75 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 10 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 mm· Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 155 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 40 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 175 mm; Προσαρμοσμένο |