| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
| Βάρος | 200-1500 kg |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Εγγύηση | 6 ΕΤΟΣ |
| Υλικό | Q355B |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Βάρος | 200-1500 kg |
|---|---|
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Εγγύηση | 6 ΕΤΟΣ |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Υπόθεση | 100%new |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | on-line |
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 3t-50T |
|---|---|
| Μηχανή εφαρμογής | Digger εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Λιμένας | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |