| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος αντίχειρων εκσκαφέων |
|---|---|
| Μέγεθος | Μέγεθος cOem |
| Ικανότητα | 1-15 CBM |
| Χρόνος παράδοσης | 8-35 ημέρες |
| Λογότυπο | Λογότυπο πελατών |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| χρώμα | Αίτημα πελάτη, μπλε/μαύρο/πορτοκαλί/γκρίζο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας/φορτωτής |
| Υλικό | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| COem | διαθέσιμος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Καταγωγή | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινο |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Ειδικότητα | Υψηλής αντοχής |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκαριφιστήρας κολοβωμάτων εκσκαφέων |
| Καταγωγή | Γκουάνγκτσοου, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σκαριφιστήρας κολοβωμάτων εκσκαφέων |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκαριφιστήρας κολοβωμάτων εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινο |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινο |
| Ειδικότητα | Υψηλής αντοχής |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Ονομασία του προϊόντος | Σκαριφιστήρας κολοβωμάτων εκσκαφέων |