| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα κάδων | 0.35CBM |
| Εκτιμημένη ταχύτητα | 12rpm |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 6-55T |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Ναυτιλία | Θα μπορούσε να εγκαταστήσει 3 σύνολο σε 1 Countainer |
| εφαρμογή | εκβάθυνση ποταμών, κατασκευή λιμένων, κατασκευή υπογείων, ανασκαφή βάσεων κατασκευής. κ.λπ. |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355 |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Ονομασία του προϊόντος | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 26-34 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Αντίβαρο | 0Τόνους |