| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Όρος | 100%new |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υπόθεση | 100%new |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | on-line |
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
|---|---|
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υπόθεση | 100%new |
| Υπόθεση | 100%new |
|---|---|
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| Βάρος | 200-1500 kg |
|---|---|
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 ΕΤΟΣ |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Λειτουργία | Σπάσιμο πετρώματος / σκυροδέματος |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 200-1500 kg |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
| Οργανωτής κατασκευής | Αποδεκτό |