| Μήκος | 15,4 μέτρο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Κατάλληλος | PC300/SK220 |
| Υλικό | Q355B |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 20000mm |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ονομασία του προϊόντος | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20-25Τ |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Αντίβαρο | 2 τόνους |
| Ονομασία προϊόντος | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 35-45 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Αντίβαρο | 0Τόνους |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | HUITONG |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 20-40 τόνος |
| μήκος | 811M |