| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Όρος | νέος |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα μερών | Dipper βραχιόνων εκσκαφέων βραχίονας |
| Τύπος | υδραυλικός |
| Υλικό | Q345B |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Μπροστινά μέρη εκσκαφέων |
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Υλικό | Q355B |
| COem | Υπηρεσίες cOem παρεχόμενες |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Εφαρμογή | κατεδαφίζοντας τα κτήρια, καθαρίζοντας τη βούρτσα και ανυψωτικός τα βαριά αντικείμενα, |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |